Две победи за най-малките на турнира в Дряново

Две победи и една загуба записаха най-малките футболисти на ДЮФК ЯНТРА – 2013 на турнир играл се миналата седмица в спортната зала в Дряново.
В първата си среща малките лъвчета се изправиха срещу съгражданите си от „Орловец“. Срещата започна ударно и още в 5-ата минута ДЮФК ЯНТРА водеше с 3-0 след попадения на Цветомир Генчев и на два гола на Мирослав Николов. До почивка отново Мирослав Николов направи резултата 4-0.

През втората част отбора на ДЮФК ЯНТРА определено намали оборотите и допусна едно попадение. Четири минути преди края на срещата Стефан Стайков финализира крайното 5-1.
Във втората си среща малките габровски футболисти се изправиха срещу домакините от Дряново.
В тази среща ДЮФК ЯНТРА загуби със същия резултат с който спечели предния мач 1-5. Почетното попадение бе дело на Мирослав Николов. Тук е момента да се отбележи, че в състава на Локомотив имаше и по-големи състезатели и това доведе до разликата.

В последния си двубой нашите лъвчета се изправиха срещу силния тим на Болярчета.
След нулево първо полувреме, през втората част Мирослав Николов отново се „нагърби“ да отбелязва голове и само след две минути игра от втората част ЯНТРА 2013 водеше с 2-0. Още два гола за крайното 4-0 реализира и Енислав Енчев.

Състава с който ДЮФК ЯНТРА 2013 излезе бе следния: Павел Иванов, Валентин Илиев, Георги Тодоров, Емилиян Колев, Цветомир Генчев, Мирослав Николов, Васил Павлов, Енислав Енчев, Денис Иванов и Стефан Стайков.

„Изключително много съм доволен от момчетата. Това бе втория ни турнир откакто работим заедно и разликата е огромна. Видимо децата вървят напред и нагоре.“ Коментира треньорът на най-малките Радомир Николов